ترک خوردن لب

آویسا
ترک خوردن لب
ن : آویسا ت : شنبه 7 فروردين 1400 ز : 20:33 | +

چرا لب ها را ترک می کنند؟
نماد اصلی زخم و یا ترک زاویه لب، یا همان سه چرخه، قرمزی و گلوله زدن در یک گوشه از لب یا هر دو طرف. به عنوان یک قاعده، این ضایعات با غشای سفید یا زرد پوشیده شده است.
گوشه های دست به عنوان مخالف نام او، یک شکست است که در گوشه ای از لب ها ظاهر می شود و نام پزشکی او چیلیت انرژی است (زاویه یا لب ها)
استوماتیت این زخم های کوچک به شکل جریمه یا ترک سنگین هستند و در همه موارد در لب ها قرار دارند و ظاهر آن با غشاهای سفید پوشیده شده است. دهان گوشه ها را می توان تنها در یک طرف دهان و یا در هر دو طرف دهان دیده می شود.

چه کسی گوشه ای از دهان را ترک می کند؟
حضور زخم های دهان نسبتا شایع است و در واقع پزشکان معتقدند که تقریبا همه مردم حداقل یک بار در زندگی خود از این مشکل رنج می برند؛ اما اگر آنها نیاز به دانستن گروه سنی، کودکان داشته باشند. در کودکان، ترک گوشه های لب ها، به ویژه اگر آنها اولین دندان های خود هستند، یا اگر از بسیاری از نوک پستان استفاده کنند. ترک گوشه لب ها در میان سالمندان و کسانی که مشکلات دندان نیز نیز بالا هستند.
گروه های دیگر که بیشتر از افراد خوراکی هستند که در گوشه ای از دهان کاهش می یابند. گروه دیگری نیز کسانی که مبتلا به دیابت، سیروز، کم خونی، کمبود ایمنی، کمبود ویتامین C یا تغذیه ناکافی هستند.
به طور کلی، ترک لب ها دلایل زیادی دارد؛ اما تقریبا همه آنها توسط قارچ ها یا باکتری ها ایجاد می شود.
ادامه مطلب

زاویه لب؛ دلایل و درمان
10 باعث ایجاد ترک ها و گوشه های دهان می شود
که لب ها از سلامت شما می گویند
آشنایی با زخم دهانی دهان و دندان
Chillitis رده اول مربوط به تکرار آنها است. اگر این زخم ها به طور ناگهانی و علائم قوی تر باشند، ما با امور حاد مواجه هستیم؛ اما اگر آنها نگاه کنند و ناپدید شوند، چند بار و ناپدید می شوند و خرگوش های دردناک دارند، مزمن است.
به عنوان یک نتیجه از دلایل، این عارضه دارای سه نوع است:
. میکروبی: به دلیل حضور میکروارگانیسم ها در گوشه های دهان رشد می کند.
. تماس: یک نوع آلرژی تماس و هنگام تماس با آلرژن رخ می دهد.
. خورشیدی: این نوع در افرادی که از خورشید بسیار متهم شده اند، به نظر می رسد، به عنوان یک قاعده، در سن دیده می شود. این زخم ها نیز می توانند به علت تغییرات شدید درجه حرارت باشند.

علائم لب ها را ترک می کنند؟
شخصیت اصلی، قرمزی و پوسته بر روی یکی از لب ها یا هر دو طرف. به عنوان یک قاعده، این ضایعات با غشای سفید یا زرد پوشیده شده است.
قربانی چند وقت است که دهانش را حرکت می دهد. علاوه بر این، اگر او دهان یا غذای اسید خود را باز کند، احساس درد و ناراحتی می کند. گوشه روت باعث سوزش و حساسیت در منطقه می شود. در موارد شدیدتر او می تواند خونریزی کند و لایه را بر روی آن ببندد.

چرا ما گوشه ای از لب ها را دریافت می کنیم؟
دلایل ظاهر این مشکل متفاوت است و در دسته بندی ها یافت می شود:
عوامل محلی
این عوامل با تغییرات رخ داده در دهان همراه است. عوامل اصلی اصلی:
. کمبود دندان ها یا ادنتولیسم: اگر او دندان نداشته باشد، گوشه های دهان او عمیق تر می شود، باعث می شود که گوشه ای از دهان آسیب دیده باشد.
. پروتز نابرابری یا دندان
. جوانه زدن بزاق در گوشه ای از لب ها
. تماس با ALLERGEN
. لب های خشک
. نامزد یا گلو لب
. عادت های دروغین مانند کارت های لب یا گوشه های دهان دهان

در کودکان، گوشه های لب ها را ترک می کنند، به خصوص اگر آنها اولین دندان هایشان باشند، یا اگر از بسیاری از نوک پستان استفاده کنند

عوامل سیستم
این عوامل با سایر بیماری هایی که انسان رنج می برند همراه است:
. کمبود ویتامین ها یا مواد مغذی: به خصوص ویتامین A، B یا کمبود C و کمبود آهن یا روی (روی)
. ضعف سیستم ایمنی بدن: حفاظت ناقص بدن منجر به زخم های دهان می شود.
. بیماری های سیستم: به عنوان مثال، دیابت، سیروز، کم خونی و زخم زرد

فاکتورهای محیطی
این عوامل مربوط به محیط اطراف شما هستند:
. گرما یا سرد: به خصوص اگر درجه حرارت از گرما تا سرماخوردگی یا بالعکس، برای یک دوره بسیار کوتاه مدت تغییر کند.
. استرس، اضطراب یا مشکلات عاطفی: احساسات بر عملکرد سیستم ایمنی تاثیر می گذارد.
. آسیب: اگر این اتفاق می افتد در گوشه ای از دهان، سوزاندن، اشک و یا آسیب، میدان برای ظهور زخم های دهانی و ترک گوشه های لب ها ارائه شده است.

چه باید در صورت زخم ها انجام شود و زاویه دهان را ترک کند؟
باید به یاد داشته باشید که این مشکل مسری است، زیرا آن را عفونت می داند و توسط بوسیدن و یا استفاده از عناصر رایج که از فرد به فرد دیگری رنج می برند منتقل می شود.
بنابراین، اولین قدم باید بسیار مراقب باشید و مشاهدات لازم را انجام دهید، بنابراین شخص دیگری نمی رود. این هیچ کس نیست و از حوله حمام استفاده نکنید و تریاک خود را از دیگران جدا کنید.
البته، ما مشاوره دکتر را توصیه می کنیم. دکتر تنها کسی است که می تواند علت زخم را تعریف کند و گوشه ای از لب های شما را ترک کند و به شما توصیه کند که درمان صحیح باشد.نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: